Srpen 2015

Běh :)

23. srpna 2015 v 19:32 | Pusinka :) |  Ostatní
Ahojte holky,
jak jsem psala už dříve, se svou BFF jsme si naplánovaly, že budeme chodit běhat. První týden se nám nedařilo, autoškola, počasí, prostě svět byl proti nám, ale když jsme se dostaly do města - před tím jsme odpočívaly na chalupě :3, tak se nám běhání vydařilo, tento týden jsme byly běhat 2x, na začátek jsme si daly kilometr :D holky komu se to zdá málo fajn, ale začínáme a mě to stačilo :) Máte nějaké typi na cvičení? Chci zase začít poctivě cvičit :))


Hubnutí

12. srpna 2015 v 13:24 | Pusinka :) |  Ostatní
Ahojte holky,
zase se hlásím. Mám své dny, takže nemám chuť nic dělat, jen ležím a furt doma hledám něco k jídlu, naštěstí tu nic není :D Když jsem si dneska přečetla komentáře k minulému článku musela jsem jsem se smát :) Dost kluků stále vidí za každou hubenou holkou anorektičku a trvdí, jak mají radší baculatější holky, ale pak se stejně otočí za tou "kostrou".
Každá jsme jiná a každá toužíme po něčem jiném, a upřímně, i když ženská říká "jsem se sebou spokojená" tak spokojená není. Já se sebou spokojená nejsem, ale snažím se s tím něco dělat, i když se mi teď nedaří. Proto jsem se chtěla zeptat vás, na nějaké tipy na diety, popř. co jist, a co nejíst. Jsem vám vděčná za každou radu :)

All inclusive :)

7. srpna 2015 v 17:14 | Pusinka .) |  Ostatní
Ahojte holky, hlásím se po dlouhé době :) 5. jsem se vrátila z dovolené v Egyptě, podle nadpisu je jasné, že jsem se měla skvěle :D a přibrala jsem tam půl kila :D taky jsem se domluvila s kamarádkou a budeme chodit běhat :) jinak se neozývám, protože nemám svůj nb ani wifi :/ teď mám půjčený nb od své BFF a net v mobilu, budu se snažit být víc aktivní a teď vás jdu zase obejít :))